A Kihívás Napja hivatalos eredménye:


 

Település I . kategória

Nagynyárád Község Önkormányzata
Mezőhék Község Önkormányzata
Csincse Község Önkormányzata
Szőc Község Önkormányzata
Kupa községi Önkormányzat
Bár Községi Önkormányzat
Nak Község Önkormányzata
Szarvasgede Község Önkormányzata
Kisdombegyház Község Önkormányzata
Söréd Község Önkormányzata
Sérsekszőlős Község Önkormányzata
Óföldeák Községi Önkormányzat

Település II. kategória

Csákberény község önkormányzata
Hantos Község Önkormányzata
Agyagosszergény Község Önkormányzata
Bélmegyer Község Önkormányzata
Községi Önkormányzat Pogány
Újszentmargita Község Önkormányzat
Kardoskút Község Önkormányzata
Tarhos Község Önkormányzata
Kaposszerdahely
Mezőszentgyörgy Község Önkormányzata
Uszód Község Önkormányzata
Sajóörös Község Önkormányzata
Baksa Község Önkormányzat
Kajászó Község Önkormányzata
Acsa Község Önkormányzata
Nagykónyi Község Önkormányzata
Berente Község Önkormányzata
Dóc Községi Önkormányzat

Település III. kategória

Szank Községi Önkormányzat
Alsóörs Község Önkormányzata
BUCSA KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
Szerep Községi Önkormányzat
Nyírtura Község Önkormányzat
Kübekháza Községi Önkormányzat
Monostorpályi Község Önkormányzata
Vácduka Község Önkormányzata
Szabadegyháza Község Önkormányzata
Tarnaméra Községi Önkormányzat
Sajókeresztúr Község Önkormányzata
Becsehely Község Önkormányzata
Nagyfüged Községi Önkormányzat
Újlengyel Község Önkormányzata
Csór Község Önkormányzata
Pócsmegyer Község Önkormányzata

Település IV. kategória

Jászárokszállás Város Önkormányzata
Dévaványai Közös Önkormányzat
Alsózsolcai Közösségi Ház és Könyvtár
Cigánd Város Önkormányzata
Monorierdő Község Önkormányzata
Vép Város Önkormányzata
Tápióbicske Község Önkormányzata
Martonvásár Város Önkormányzata
Kerekegyháza Város Önkormányzata
Tápiószecső
Kétegyháza Nagyközség Önkormányzata
Jászladány Nagyközségi Önkormányzat
Hévízgyörk Község Önkormányzata
Szikszó Város Önkormányzata

Település V. kategória

Nyíradony Város Önkormányzata
Makó Város Önkormányzata
Siófoki Közös Önkormányzati Hivatal
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Dombóvár Város Önkormányzata
Budakeszi Város Önkormányzata
Szigetvár Város Önkormányzata
Csorna, Csorna Város Önkormányzata
Siklós Város Önkormányzata
Kunszentmárton Város Önkormányzata
Százhalombatta Város Önkormányzata

Település VI. kategória

Kazincbarcika Város Önkormányzata
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Sopron Megyei Jogú Város
Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat
Vác Város Önkormányzat
Budapest Főváros XIX. kerület Kispesti Polgármesteri Hivatal

Település VII. kategória

Budapest Főváros IV. kerület Újpest Önkormányzata
SZÉKESFEHÉRVÁR MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
Budapest Főváros XV. Kerület
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata
Budapest III. kerület Óbuda-Békásmegyer
Szeged Megyei Jogú Város
X. kerület Kőbánya Önkormányzat

Tanintézmények

Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola /  Erste Altofener Deutsche Nationalitätenschule
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola
Tiszadadai Holló László Általános Iskola
Ábrányi Emil Általános Iskola
Székesfehérvári Németh László Általános Iskola
Gyomaendrődi Kis Bálint Általános Iskola
Dobozi Általános Iskola
Kántor Mihály Általános Iskola
Szabó Pál Általános Iskola és AMI-Vésztő
Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola
Celldömölki Városi Általános Iskola
Százhalombattai Napsugár Óvoda
Füzes Utcai Általános Iskola
Encsencs- Penészlek- Nyírvasvári Általános Iskola Penészleki Tagintézménye
Porcsalmai Napközi Otthonos Óvoda
Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola
Faragó Utcai Óvoda
Zelk Zoltán Általános, Angol és Német Kéttannyelvű Iskola
Serényi László Általános Iskola
Ózdi SZC Gábor Áron Szakképző iskolája
Kvassay Jenő Általános Iskola
Nyírbátori Éltes Mátyás Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium
Dr. Csepregi Horváth János Általános Iskola és AMI
Újtíkos-Tiszagyulaháza Általános Iskola
Nagymágocsi Hunyadi János Általános Iskola
Atilla Király Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Aba Sámuel Általános Iskolája
Nyírbátori Meseház Óvoda
Közép Utcai Óvoda
Nagy Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Karcagi Nagykun Református Általános Iskola
Dél-Zselic Általános Iskola Nagydobszai Általános Iskolája
Dunaújvárosi Óvoda Kincskereső tagóvoda
Nőtincsi Általános Iskola
Szeged és Térsége Bárczi Gusztáv EGYMI
Bélapátfalvai Százszorszép Óvoda, Bölcsőde és Konyha
Drávafoki Mosoly Óvoda
Pécsi Kovács Béla Általános Iskola
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Dabasi Kossuth Lajos Általános Iskola
Pécsi Éltes Mátyás Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Szakiskola és Kollégium
Arany János Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános iskola, Szakiskola
Dunabogdányi Német Nemzetiségi Óvoda
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI Móricz Zsigmond Általános Iskolája
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szentlőrinci Általános Iskola
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Prügyi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Kaposvári Festetics Karolina Központi Óvoda
Szárazréti Óvoda
Jászsági Általános Iskola Hábor Gabriella Általános Iskola és AMI Tagintézménye
Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Veszprémi Bóbita Körzeti Óvoda
XXII. Kerületi Egyesített Óvoda Csemetekert Tagóvoda
Pesterzsébeti Gyermekmosoly Óvoda
Váci Árpád Fejedelem Általános Iskola
Gyöngyösi Petőfi Sándor EGYMI
Tiszalúci Önálló Napközi Otthonos Óvoda
Csurgói Eötvös József Általános Iskola II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolája
Baji Német Nemzetiségi Óvoda és Bölcsőde
Móri Pitypang Óvoda Löwenzahn Kindergarten Moor
Dózsakerti Váci Mihály Általános.Iskola
Szegedi Gregor József Általános Iskola
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola
Magyargéci Gárdonyi Géza Általános Iskola Tagiskolája
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
Debreceni Bárczi Gusztáv Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium
Bugyi Nagyközségi Napköziotthonos Óvoda
Egri Szakképzési Centrum  Március 15. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Abaújszántói Óvoda és Egységes Óvoda- Bölcsőde Boldogőváraljai Tagintézménye
Dunaharaszti Hétszínvirág Óvoda
Ecsédi Gyöngyszem Óvoda
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Pátyolgató Óvoda
Budapest XIV. Kerületi Széchenyi István Általános Iskola
Dencsháza – Hobol általános iskola, Hoboli tagiskolája
Budapest XIII.kerületi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Batthyány Fülöp Gimnázium és Általános Iskola
Inkei Bethlen István Általános Iskola
Dombrádi Móra Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Kozma Lajos Faipari Szakgimnáziuma
Vitnyédi Berekerdő Óvoda
Talentum Baptista Általános Iskola
Zuglói Heltai Gáspár Általános Iskola
Örömhír Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Nógrád Megyei Váci Mihály Gimnázium
Andreetti Károly Általános Iskola és Művészeti Iskola
Orczy Anna Általános Iskola
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma
Taszári Napsugár Óvoda és Bölcsőde
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium
Kiskunfélegyházi Napköziotthonos Óvoda Százszorszép Óvoda Tagintézmény
Apagyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Felsőszentmártoni Általános Iskola
Búzaszem Nyugati Óvoda
Balatonszentgyörgyi Dobó István Általános Iskola
Galamboki Fészek Tanoda
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola
Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Taksonyi Német Nemzetiségi Óvoda
Soproni Kozmutza Flóra EGYMI Általános Iskola és Szakiskola
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola
Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Ráday Gedeon Általános Iskola
Lengyel Laura Óvoda Aranykapu Tagóvoda
XXII. Kerületi Egyesitett Ovoda Rózsakert Tagóvoda
Gál Ferenc Főiskola Szarvasi Gyakorló Általános Iskola és Gyakorlóóvoda
Pais Dezső Általános Iskola
Jelky András Iparművészeti Szakgimnázium
Pannónia Középiskolás Kollégium
Ikervári Mesevár Óvoda
Perei Napközi-otthonos Óvoda
Zuglói Zöld Lurkók Óvoda
Gyömrői Weöres S. Általános Iskola és AMI – Csokonat tagozat
Győri Radnóti Miklós Általános Iskola
Epreskerti Általános Iskola
Szabadkígyósi Általános Iskola
Vasmegyeri Megyer Vezér Általános Iskola
Pacsai Általános Iskola
Tóth Antal EGYMI
Csillagvár Óvoda Hét vezér utcai telephely
Cserszegtomaji Pipacs Óvoda és Egységes Óvoda-bölcsőde
Zuglói Játékszín Óvoda
Nyírmihálydi Eszterlánc Óvoda és Konyha
Kazincbarcikai Összevont Óvodák Nefelejcs Tagóvoda
Vácszentlászlói Napköziotthonos Óvoda és Konyha
Nógrádmegyeri Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Nógrádsápi Fekete István Általános Iskola
Felsőszentiváni Napközi Otthonos Óvoda
Mézeskalács Óvoda Perbál
Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Tépei Tagiskolája
Soproni Széchenyi István Gimnázium
Dunaújvárosi Óvoda Csillagvirág Tagóvodája
Zuglói Mókavár Óvoda
Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Kunpeszéri Általános Iskola
Lippói Gárdonyi Géza Általános Iskola
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola
Ormosbányai Százszorszép Óvoda
Bankfalui Óvoda
Káptalanfai Napközi Otthonos Óvoda
Szolnok Városi Kollégium Bán Úti Tagintézmény
Kisapostagi Mosolykert Óvoda
Szigetszentmiklósi Konduktív Óvoda és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Paksi Deák Ferenc Általános Iskola
Szentesi Felsőpárti Óvoda Nagytőkei Tagóvodája
Maroslelei Zengő Óvoda
Makray Fogyatékkal Élő Gyerekek Nappali Intézménye
Tápiószőlős- Újszilvás Református Általános Iskola és Óvoda
Újvárosi Óvoda
Tatabányai Turul Óvoda
Rezi óvoda
Tornyospálcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Mezőladányi Tagintézménye
SmartKid Angol – Magyar Óvoda
Madarász Imre Egyesített Óvoda
Bácsalmás Kistérségi Többcélú Társulás Óvodája és Bácsszőlősi Óvodája
Gézengúz Óvoda
Nagyszőlő úti Óvoda
Szabadszállási Általános Művelődési Központ
Nagypeterd Rózsafai Ált. Isk.
Dráva Kincse Óvoda és Konyha
Gödrei Körzeti Általános Iskola
Kétújfalui Konrád Ignác Általános Iskola
Ófalui Német Nemzetiségi Kétnyelvű Egységes Óvoda és bölcsőde
Szentlőrinci Általános Iskola Bükkösdi Általános Iskola Tagintézménye
Békéscsabai Tündérkert Óvoda
Mezőgyáni Általános Iskola
Bükkszentkereszti Szlovák Nemzetiségi Óvoda és Konyha
Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola
Igrici Tompa Mihály Általános Iskola
Miskolci Avastetői Óvoda Szilvás úti Tagóvoda
Monoki Kossuth Lajos Általános Iskola
Nyitott Ajtó Baptista Általános Iskola, Óvoda, Szakképző Iskola, Középiskola és Kollégium
Budapest III. kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Budapest X. kerületi Éltes Mátyás Általános Iskola és Kollégium
Cambridge English Sports Kindergarten – Cambridge Angol Nyelvi Sportóvoda
Cseppkő óvoda
DIMENZIÓ Óvoda
Gyökössy Endre Református Óvoda
Habos Kakaó Óvoda
Kincseskert Óvoda
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola
Szent Miklós Óvoda, Általános Iskola, EGYMI, Kollégium és Gyermekotthon
Zuglói Óperenciás Óvoda
Fábiánsebestyéni Arany János Óvoda Közművelődési Intézmény és Könyvtár
Gregor József Általános Iskola
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Csőszi Vadvirág Óvoda
Győri Eötvös József Általános Iskola és Szakközépiskola
Ady Endre Gimnázium Debrecen
Biharkeresztesi Bocskai István Általános Iskola Bocskai István Tagiskola
Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
Dorogi Zsigmondy Vilmos Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Informatikai és Egészségügyi Szakgimnázium
Kodály Zoltán Óvoda
Szomódi Százszorszép Óvoda
Tatabányai Turul Óvoda Dózsakerti Telephelye
Jó Pásztor Katolikus Óvoda
Salgótarjáni Általános Iskola Székhelyintézmény
Cházár András Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmány
Dabasi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Galgagyörki Gárdonyi Géza Általános Iskola
Hévízgyörki Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékkuckó magánóvoda
Nagybörzsönyi Apróka Óvoda
Szigetbecse-Makád Általános Iskola Thúry József Általános Iskolája
Szigethalmi Széchenyi István Ált.Isk.
Sződi Hunyadi János Általános Iskola
XXII. ker. Egyesített Óvoda – Napocska Tagóvoda
Zimándy  Ignác  Altalános Iskola
Böhönyei Gézengúz Óvoda
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola II. Rákóczi Ferenc Tagiskola
Zselici Vadvirág Óvoda Simonfa
Demecseri Tündérkert Óvoda és Bölcsőde
Lengyel Laura Óvoda
Nyárády Mihály Általános Iskola
Nyíregyházi Bárczi Gusztáv Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium és EGYMI
Nyírmeggyes Község Önkormányzat “Nyitnikék” Óvodája és Konyhája
Tiszalöki Kossuth Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Vásárosnaményi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Margaréta Református Óvoda

 

„Magyarország legsportosabb Munkahelye” kategória:

1. Nissho Hungary Precíziós Kft. munkatársai közül a Nissho Kitto-Katto Squad csapata
2. Nissho Hungary Precíziós Kft. munkatársai közül a Nissho Kuro Neko Squad csapata
3. Budapesti Gazdasági Egyetem munkatársai közül a BGE Fittest csapata

Cushman and Wakefield – CW lázadók
Hosszúsétatéri Óvoda TÓVÁROSI TAGÓVODA – Fit-tóvi 1.
Segítő Kéz Szociális Alapszolgáltató Intézmény – Bajnokok
Felsőpakonyi Mesevár Napköziotthonos Óvoda – Nippon Zengo Gabival
Pek-Snack Kft.  – Igali Minőség (IM)
Knorr Bremse Rail Systems Budapest  – Knorr-Bremse Zoncolan
Hosszúsétatéri Óvoda TÓVÁROSI TAGÓVODA – Fit-tóvi 2.
Knorr Bremse Rail Systems Budapest – KBU Sport 3
Bugyi Nagyközségi Napköziotthonos Óvoda – Napraforgó
Knorr Bremse Rail Systems Budapest  – Egészségesek
Manna Natúr Kozmetikum Kft. – Nehézlovasság
Aquincum Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola – Aquincum suli
KUN- ERGONOM KFT. – KUN- ERGONOM KFT.
Budapest Főváros Kormányhivatala – BFKH – Nbike
Invitech Megoldások Zrt. – Invitech
Pestszentimrei Zöld Liget Óvoda – Zöld Ovisokk
Human Dialog Kft. – Magyar Fitness Akadémia
Budapesti Gazdasági Egyetem  – Fitt team
MartonSport Nonprofit Kft. – MartonSport
Gárdonyi Géza Művelődési Ház és Könyvtár – GárdonyiCsodaCsibék
Cushman and Wakefield – Cushmonkeys
Dél-Pesti Tankerületi Központ – Dél-Pesti Tankerület
BPO-TAX – Ready Go BPO
Szendehelyi Német Nemzetiségi Meserét Óvoda – Svábbogarak
Lechner Nonprofit Kft. – Fitt LTK
Napsugár Művészeti Iskola Alapfokú Művészeti Iskola – Napsugár
Zuglói Óperenciás Óvoda – Óperenciás ovi
Pesti Úti Idősek Otthona Mentál Csolkrt – Mentál csoport
Székesfehérvári József Attila Középiskolai Kollégium Nemes Nagy Ágnes Kollégiuma – Hajunkat borzolja a szél már megint
Manna Natúr Kozmetikum Kft. – Mennyei Mámor
Budapesti Gazdasági Egyetem – BGE MO-KA
Egis Gyógyszergyár Zrt – FittEgis
Tra-Kord Kft. – Tra-Kord
Human Dialog Kft. – Human Fitness
NEXIUS Informatikai Zrt. – Nexius
Cushman & Wakefield – PSC Warriors
Mályvavirág Alapítvány – Mályvavirágok
Altaterra Kft. – “Ált-a-terra” de már mozog
Arkánum X Kft. – Arkánum X Kft.
GoodWill Consulting Kft. – GoodWill Consulting Kft.
Magyar Államkincstár – Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Igazgatóság – MÁK-ÁSZOK
Belügyminisztérium Közfoglalkoztatási Képzési Osztály  – Fasorba se vagyunk
Cushman & Wakefiled PSC Budapest – Chicken & Rice
Knorr Bremse Rail Systems Budapest – Knorr BC
Accenture Kft.  – Accenture
Magyar Államkincstár – Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Igazgatóság – MÁKÁSZ
Segítő Kéz Szociális Alapszolgáltató Intézmény – Mindennapihősök
Mistral Music Kft. – Mistral Music Kft.
Manna Kreatív Zrt. – Manna Tündérek
Tiszalúci Önálló Napközi Otthonos Óvoda – Fürgegyík
Észak – Budapesti Tankerületi Központ Budapest III. Kerületi Szent Miklós Óvoda, Általános Iskola EGYMI Kollégium és Gyermekotthon – 15 PERC EGYMI SE
Pestszentlőrinci Bóbita Óvoda – Bóbita tündérek
Balmazújvárosi Általános Iskola Kalmár Zoltán Tagintézménye – Kalmárosok(k)
Knorr-Bremse Rail Systems Budapest – Knorr 6
Richter Gedeon Nyrt – RG 805 és barátai
Bankfalui óvoda – Kicsi a bors,de erős.
Streamsport HD – Streamsport
Knorr Bremse Rail Systems Budapest – KBUrock
TEKT Kft. – TEKTorna
Manna Kreatív Zrt. – Manna IT csapat
Manna Natúr Kozmetikum Kft. – Agymenők
DIGIC PICTURES Filmgyártó, Szoftverfejlesztő és Kereskedelmi Kft. – Digic Pictures
Manna Natúr Kozmetikum Kft. – Manna Labor
Manna Natúr Kozmetikum Kft. – Raktár Rakétái
Bárczi Gusztáv Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai és Módszertani Intézmény – Sportos Bárczis Tanárok
Manna Natúr Kozmetikum Kft. – Őrült nők
Manna Natúr Kozmetikum Kft.  – Belevalók
Manna Kreatív Zrt. – Pénzügy Csapat
Kippkopp Óvoda és Bölcsőde – Kippkopp
Diószegi Sámuel Baptista Szakgimnázium és Szakközépiskola  – Dió-Tanárok
Miskolci Avastetői Óvoda Szilvás úti Tagóvoda – kék szilva
Manna Kreatív Zrt. – Hódító Hetes
Marathon Tömegsport és Környezetvédő Egyesület – Marathon TKE
Orosz-Tel Kft. – Kalász Szerviz
BÉKÉS MEGYEI PEDAGÓGIAI SZAKSZOLGÁLAT SARKADI TAGINTÉZMÉNYE – SZAKSZOLGÁLATI SPORT TEAM
Szigony-útitárs a Komplex Pszicho-szociális Rehabilitációért Nonprofit Kft – Szigony
Szent Miklós Óvoda, Általános Iskola, EGYMI, Kollégium és Gyermekotthon – Gyalog galopp
Manna Kreatív Zrt. – Vegyesváltó
Cantinart Kft. – The Avengers
Kippkopp Óvoda és Bölcsőde – Kippkopp2

 

“Magyarország legsportosabb Tűzoltóparancsnoksága” kategória győztesei 

1. Szombathelyi Hivatásos Tűzoltóparancsnokság
2. Önkéntes Tűzoltó Egyesület Sárisáp
3. Debreceni Hivatásos Tűzoltóparancsnokság

Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság Közép-pesti Katasztrófavédelmi Kirendeltség X. kerületi Hivatásos Tűzoltóparancsnokság
Nyíregyházi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság
Bicskei Önkormányzati Tűzoltóság
III. kerületi Hivatásos Tűzoltóparancsnokság
Csongrádi Hivatásos Tűzoltóparancsnokság
Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság Érd Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság
Gödöllő Hivatásos Tűzoltóparancsnokság
Szentendre Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság
Egri Hivatásos Tűzoltóparancsnokság
Szigetszentmiklós Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság
Dabas Hivatásos Tűzoltóság
Monor Katasztrófavédelmi Kirendeltség
Nagykáta Hivatásos Tűzoltóparancsnokság
Szolnoki Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság